چه عواملی به سایبان برقی آسیب می رساند؟

سایبان
راهنمای انتخاب سایبان برقی خانگی( بخش دوم)
ژوئن 8, 2019
چه عواملی به سایبان برقی آسیب می رساند؟( بخش دوم)
ژوئن 26, 2019

چه عواملی به سایبان برقی آسیب می رساند؟

همانطور که می دانید استفاده از سایبان برقی باعث می شود تا افراد  بتوانند از فضای بیرون منزل بیشتر استفاده کنند و ساعات بیشتری را در هوای باز بنشینند و لذت ببرند.

استفاده از سایبان برقی در حیاط منازل می تواند یکی از بهترین ایده های دکوراسیون داخلی باشد که هم از نظر زیبایی و هم از لحاظ کارایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در مطالب قبل شما را با نحوه انتخاب سایبان برقی خانگی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد عواملی که ممکن است به سایبان شما آسیب برساند اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

همه ما می دانیم که اشعه یو وی چقدر می تواند برای سلامت و پوست انسان مضر باشد. اما آیا می دانستید که آفتاب می تواند برای پارچه و برخی از سایبان ها نیز مضر باشد؟

اغلب دیده ایم که زمانی که در حیاط از سایبان استفاده نمی کنیم وسایل و لوازم در مجاورت با افتاب آسیب می بینند و سریع تر پوسیده می شوند. همین امر ممکن است در مورد خود سایبان نیز اتفاق بیافتاد.

به همین خاطر است که انتخاب جنس و کیفیت سایبان ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

تاثیراتی که آفتاب می تواند بر سایبان داشته باشد شامل:

تغییر رنگ

مات شدن و رنگ پریدگی پارچه

پارگی و سوراخ شدن پاچه

ترد شدن و شکنندگی بیشتر

اما آیا می دانید چرا این اتفاقات رخ می دهد؟ طبق تحقیقات به عمل آمده پارچه ها هنگامی که در مجاورت آفتاب و همچنین هوا قرار می گیرند آسیب پذیر می شوند. رنگ و طرح پارچه ممکن است تغییر کند.

البته لازم به ذکر است که برخی از سایبان ها از موادی تشکیل شده اند که در برابر این اشعه بسیار مقاوم باشند تا هیچ گونه تغییر رنگ و همچنین پوسیدگیی در آن ها اتفاق نیافتد به همین خاطر می توانید با خیالی آسوده از آن ها استفاده کنید.

برای تهیه با کیفیت ترین انواع سایبان برقی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

20 − 9 =