چه عواملی به سایبان برقی آسیب می رساند؟( بخش دوم)

چه عواملی به سایبان برقی آسیب می رساند؟
ژوئن 17, 2019
آیا بارش برف می تواند به سایبان برقی آسیب بزند؟
جولای 2, 2019

چه عواملی به سایبان برقی آسیب می رساند؟( بخش دوم)

استفاده از سایبان برقی باعث شده است تا افراد بتوانند بیشتر از محیط اطرافشان لذت ببرند. چرا که با استفاده از این نوع آفتابگیر ها می توان در فضای باز نشست و استراحت کرد و از هوای آزاد لذت برد.

این در صورتی است که با وجود سایبان برقی و یا دستی این کار انجام میگیرد و شما از تابش خورشید اذیت نمی شوید و می توانید راحت در فضای باز بنشینید.

در مطالب قبل شما را با عواملی که به سایبان برقی اسیب می رساند آشنا کردیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص سایبان ها و همچنین نحوه آسیب به ان ها اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

گقتیم که در برخی موارد اگر جنس سایبن شما خوب نباشد و از پارچه با کیفیتی استفاده نشده باشد ممکن است در برابر آفتاب به مرور زمان آسیب ببیند.

پارچه سایبان اگر کیفیت مناسبی نداشته باشد در مجارت زیاد با اشعه یو وی ممکن است رنگ پریدگی، مات شدن، ایجاد پارگی و خراش روی سایبان و همچنین ترد و شکنده شدن پارچه آن از مواردی است که برای آن اتفاق می افتد.

این آسیب ها دوام و ماندگاری سایبان برقی و یا دستی را کاهش می دهد. به همین خاطر است که باید در انتخاب سایبان برقی دقت لازم را به عمل آورید و سایبان هایی را انتخاب کنید که حتما در برابر اشعه یو وی مقاوم و همچنین رنگ و طرح ان ها مات نمی شوند، باشید.

برای اطلاع بیشتر از نحوه خرید سایبان و آفتابگیر می توانید از راهنمای انتخاب سایبان خانگی استفاده کنید.

یکی دیگر از عواملی که باعث آسیب به سایبان ها می شود رشد قارچ و کپک در پارچه سایبان است. معمولا در مناطق مرطوب این اتفاق می افتد و سایبان ها دچار قارچ می شوند.

برای تهیه بهترین انواع سایبان برقی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

سه − 3 =